Cookies Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og at målrette annoncer. Denne information deles med tredjepart - Læs mere

Kontakt

Hvis du leder efter et nyt arbejde, har brug for billeder eller bare vil sige hej, så finder du mange muligheder for at kontakte os lige her. Vi vil sørge for at hjælpe dig så hurtigt og godt som muligt, så du kan komme videre med vigtigere ting i livet - så som at nyde hverdagsmagien...

Kontakt

Customer Service

RICE A/S

Havnegade 100 E

5000 Odense

Denmark

Tlf +45 63 11 35 35

E-mail: cs@ricebyrice.com

Globalt Hovedkontor

Havnegade 100

Odense

Danmark

Tlf +45 63 11 35 35

Fax +45 63 11 35 36

E-mail rice@ricebyrice.com

Salgskontorer

RICE Denmark

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +45 63 11 35 35

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: rice@ricebyrice.com

RICE Europe

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +45 63 11 35 35

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: europe@ricebyrice.com

RICE France

22, rte de la Grange aux Moines

78460 Choisel

Tlf +33 1 30 47 68 93

Fax +33 1 30 52 48 84

E-mail: france@ricebyrice.com

RICE Germany/Austria/Switzerland

Eppendorfer Landstraße 144

20251 Hamborg

Tlf +49 40 49 12 199

Fax +49 40 55 48 4857

E-mail: germany@ricebyrice.com

RICE Global

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +45 63 11 31 37

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: global@ricebyrice.com

RICE Holland/Belgium

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +31 623 050 818

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: rice@ricebyrice.com

RICE Spain

Calle Pallars 74-76

08018 Barcelona

Tlf +34 665-041246

E-mail: spain@ricebyrice.com

RICE Norway

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +45 26 35 31 89

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: norway@ricebyrice.com

RICE Sweden

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +46 7 332 979 92

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: sweden@ricebyrice.com

RICE UK

Havnegade 100E

DK-5000 Odense

Tlf +44 7969175564

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: uk@ricebyrice.com

Showrooms

RICE Denmark

Havnegade 100 E

DK-5000 Odense

Tlf +45 63 11 35 35

Fax +45 63 11 35 36

E-mail: rice@ricebyrice.com

RICE Germany/Austria/Switzerland

Eppendorfer Landstraße 144

20251 Hamborg

Tlf +49 40 49 12 199

Fax +49 40 55 48 48 57

E-mail: germany@ricebyrice.com

Distributører

Australia

Corner Store,

Fremantle

Tlf +61 8 9433 2881

E-mail: australia@ricebyrice.com

Brazil

Modali Design

Sao Paulo

Tlf +55 11 36 61 22 00

E-mail: brazil@ricebyrice.com

Hong Kong

Mirth Limited

Wong Chuk Hang

Tlf +852 25 53 98 11

E-mail: hongkong@ricebyrice.com

Israel

Sofi,

Tel-Aviv

Israel

Tlf +97 23 51 62 077

Fax +97 25 44 79 87 98

E-mail: israel@ricebyrice.com

Japan

Shonan Intl. CO. Ltd.,

Tokyo

Japan

Tlf +81 35 42 52 715

Fax +81 03 34 33 12 43

E-mail: japan@ricebyrice.com

South Korea,

Efolium Co., Ltd.

Seoul

Tlf +82 70 49 09 30 05

Fax 82 23 44 66 533

E-mail: southkorea@ricebyrice.com

Taiwan

O'good United Limited

Taipei

Tlf +886 22 57 77 288

E-mail: taiwan@ricebyrice.com

Turkey

Mi Ev Gerecleri Dis Tic. Ltd.

Istanbul

Tlf +90 532 496 44 36

E-mail: turkey@ricebyrice.com

United Arab Emirates

Aliya Trading FZC

Dubai

Tlf +97 1507093149

E-mail: uae@ricebyrice.com

USA

Go Living Inc.

California

Tlf +1 65 05 92 55 00

E-mail: usa@ricebyrice.com

RICETERIA

RICETERIA Odense

Mageløs 1

5000 Odense

Tlf +45 88 97 35 35

E-mail: odense@RiceteriaByRice.com

Happy Cooking catering

Happy Cooking catering

Havnegade 100E

5000 Odense

{{itemMessageText}}
{{itemMessageText1}}
Loading